Udział uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach
I semestr 2022/2023
L.p |
Nazwa konkursu, olimpiady, turnieju |
Ranga, zasięg |
Etap |
Liczba uczestników |
Uzyskany tytuł/ miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
XXXIII Olimpiada Teologii Katolickiej |
ogólnopolski |
etap szkolny |
23 |
Do następnego etapu przeszli: Justyna Piędel klasa 1c Joanna Ciak - klasa 2c Natalia Matyka - klasa 3b Aleksandra Dec - klasa 1d Joanna Bednarz - klasa 3a |
Monika Krawiec |
2. |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych „I KnowAmerica” |
ogólnopolski |
II etap |
2 |
udział w II etapie: Zuzanna Paśko, Agnieszka Dąbek |
Agnieszka Szewczyk |
3. |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie „Discover Canada 2023” |
ogólnopolski |
etap szkolny półfinał |
12 1 |
Zuzanna Paśko – udział w półfinale |
Aneta Szybka Anna Beetz Patrycja Pipska Agnieszka Szewczyk |
4. |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
ogólnopolski |
etap szkolny |
10 |
Anna Andres |
|
5. |
IX edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach |
ogólnopolski |
okręgowy |
3 |
Joanna Ciak, Oliwia Różańska, Natalia Łyda |
Anna Andres |
6. |
XXX edycja Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej Konkurs literacki i konkurs fotograficzny |
wojewódzki |
4 |
Konkurs literacki – II miejsce Edyta Dudzik kl. 2a |
Joanna Kazanecka |
|
7. |
Olimpiady Wiedzy Ekologicznej |
ogólnopolski |
etap szkolny |
6 |
Anna Bzdyra |
|
8. |
Konkurs "Wiersze malowane obrazem" |
etap szkolny |
etap szkolny |
2 |
Patrycja Nowak kl. II a Magdalena Kotuła kl. IV b |
Joanna Kazanecka |
9. |
46. Olimpiada Języka Niemieckiego |
etap szkolny |
etap szkolny |
2 |
Urszula Fedorowska |
|
10. |
III Ogólnopolski Konkurs na prezentację multimedialną "Chrzest Polski", |
ogólnopolski |
I etap |
1 |
Urszula Fedorowska |
|
11. |
Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości dla uczniów szkół ponadpodstawowych |
ogólnopolski |
etap szkolny |
1 |
Mikołaj Wybacz |
Marta Kapica |
12. |
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki |
ogólnopolski |
I etap |
1 |
Mikołaj Wybacz |
Marta Kapica |
13. |
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki |
ogólnopolski |
I etap |
1 |
Agnieszka Dąbek |
Marta Kapica |
14. |
Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” |
ogólnopolski |
etap szkolny |
34 |
Anna Tomecka kl. 3d, Wiktoria Drelich kl. 2b, Klaudia Lepianka kl. 2b |
Anna Dąbek |
15. |
Konkurs o prawie pracy i przepisach bhp "Poznaj swoje prawa w pracy" |
ogólnopolski |
etap szkolny |
17 |
Kornelia Dudzic kl. 3c Zuzanna Kasica kl. 3c. |
Anna Dąbek |
16. |
XXII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji |
wojewódzki |
etap szkolny |
12 |
Marta Kapica Barbara Mierzwa Beata Wasyl |
|
17. |
Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza |
wojewódzki |
etap szkolny |
2 |
Renata Niewczas |
|
18. |
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Pierwsze lata II Rzeczypospolitej 1918-1921”. |
powiatowy |
etap powiatowy |
6 |
Kamil Paleń 2b – 1 miejsce Patrycja Paleń 4c – 2 miejsce |
Dorota Oleksak |
sporządziły: Renata Niewczas,Barbara Mierzwa