Drukuj

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy uczestnicy Zjazdu Absolwentów.

  1. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie możliwe parkowanie pojazdów na placu szkolnym. Osoby zmotoryzowane po zarejestrowaniu otrzymają zaproszenia na Zjazd. W dniu 22 września 2012 r. będzie możliwe bezpłatne skorzystanie z parkingu przy szpitalu po okazaniu zaproszenia.
  2. Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na prezentację monografii w dniu 21 września 2012 r. w sali NCK "SOKÓŁ".

Można to uczynić telefonicznie: sekretariat szkoły tel. 15 84 12 031. Po spotkaniu ok. godz. 19.00 w budynku szkoły w sali nr 3 będzie można dokonać rejestracji i odebrać upominkowy pakiet.

 

logo-stowarzyszenia                              logo stulecia                              logo lo

Szanowni Państwo!

Drodzy Absolwenci „Czarnieckiego”!

 

  W dniu 28 września 2011 roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku zainaugurowaliśmy Rok Jubileuszu Stulecia Szkoły. To czas, w którym oddajemy hołd przeszłości, przypominamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców oraz pokolenia absolwentów i wychowanków Szkoły.

Punktem kulminacyjnym obchodów będzie Zjazd Absolwentów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku w dniach 21-23 września 2012 roku. Niech te dni zjednoczą wszystkich, którzy tworzyli i tworzą historię niżańskiego Liceum.

mgr Jerzy Stelmach - dyrektor Szkoły

 

 

Program Zjazdu Absolwentów

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

 

21 września 2012 roku (piątek)

 

17.00       Prezentacja monografii Szkoły połączona z koncertem w wykonaniu absolwentów i uczniów Szkoły w sali widowiskowej NCK "Sokół".

 

22 września 2012 roku (sobota)

 

od 8.00    Rejestracja uczestników Zjazdu.

10.30       Msza św. koncelebrowana w intencji nauczycieli, absolwentów i uczniów Szkoły w Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodzin w Nisku. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod Tablicami Katyńską i AK oraz Pomnikiem Orląt Lwowskich i uroczysty przemarsz do budynku Szkoły.

12.30       Część oficjalna Zjazdu i program artystyczny w sali gimnastycznej Szkoły.

14.45       Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej.

15.00       Wspólne zdjęcie pamiątkowe na Placu Wolności.

15.30       Wyjazd na cmentarz parafialny i złożenie kwiatów na grobach nauczycieli. Dla chętnych: spotkania koleżeńskie, zwiedzanie Szkoły i wystaw okolicznościowych w budynku Szkoły oraz na placu szkolnym.

19.30       Uroczysta kolacja przy muzyce.

 

23 września 2012 roku (niedziela)

 

od 10.00  Spotkania koleżeńskie, zwiedzanie Szkoły oraz wystaw okolicznościowych.

14.00       Uroczyste zakończenie Zjazdu.

 

Imprezy towarzyszące: wystawy okolicznościowe, plenerowe popisy absolwentów i uczniów Szkoły

 

 

mgr Jerzy Stelmach - Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zjazdu