Drukuj

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Absolwenci Czarnieckiego.

logo-stowarzyszenia                              logo stulecia                              logo lo

8. Informujemy, że w sekretariacie szkoły można odbierać płyty, na których można znaleźć zapis relacji ze Zjazdu Absolwentów przygotowany przez Telewizję Miejską Stalowa Wola. Od 22 października płyty będą rozsyłane pod wskazane przez Uczestników Zjazdu adresy.

Jerzy Stelmach


7. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie możliwe parkowanie pojazdów na placu szkolnym. Osoby zmotoryzowane po zarejestrowaniu otrzymają zaproszenia na Zjazd. W dniu 22 września 2012 r. będzie możliwe bezpłatne skorzystanie z parkingu przy szpitalu po okazaniu zaproszenia.

6. Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na prezentację monografii w dniu 21 września 2012 r. w sali NCK "SOKÓŁ". Można to uczynić telefonicznie: sekretariat szkoły tel. 15 84 12 031. Po spotkaniu ok. godz. 19.00 w budynku szkoły w sali nr 3 będzie można dokonać rejestracji i odebrać upominkowy pakiet.

Jerzy Stelmach


 

 

5. Prosimy osoby dokonujące wpłaty bankowe, aby w tytule przelewu podawać imię i nazwisko osoby deklarującej udział w Zjeździe, nazwisko panieńskie oraz koniecznie rok ukończenia Szkoły.

   Jerzy Stelmach


 

4. W związku z dużym zainteresowaniem miejscami noclegowymi na terenie Niska i okolic informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia takich miejsc od osób prywatnych. Zachęcamy do przyjmowania Absolwentów "Czarnieckiego" w swoich domach. W sekretariacie Szkoły tel. 15 8 412 031 przyjmujemy takie zgłoszenia, które niezwłocznie będą zamieszczane na stronie zjazdowej.

   Jerzy Stelmach


 

 

3. W dniu 5 września 2012 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Komitetu Organizacyjnego Zjazdu. Zapraszamy również wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu Spotkania Pokoleń w dniach 21-23.09.2012 r.

   Jerzy Stelmach


2. W dniu 28 czerwca odbyło się spotkanie liderów roczników oraz posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia.

 


 

 

1. W dniu 11 czerwca 2012 r. ruszyła oficjalna strona Zjazdu Absolwentów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

Adres strony Zjazdowej: http://83.15.253.82/stowarzyszenie

Jerzy Stelmach